Метта
Изготовление рекламы
044 531-34-34
info@metta.com.ua
г.Киев, ул. Глубочицкая 33/37,
оф. 316

Таблички Кіровоград, виготовити офісні таблички, замовити фасадні таблички, таблички на двері в Кіровограді

Офісні таблички Кіровоград - візитка Вашого бізнесу! Знайомство з Вами починається з Вашої двері.


Турбота про реалізацію потреб клієнта - основа будь-якого успішного бізнесу. Приходячи в офіс компанії, клієнт з першого погляду повинен скласти враження про Вас, як про серйозну та солідної компанії, здатної допомогти йому у вирішенні його проблеми.


Таблички для офісу  в Кіровограді дають можливість клієнту отримати необхідну йому інформацію, швидко знайти потрібний офіс в офісному центрі.


Таблички на двері у Вашому офісі допоможуть клієнту краще зорієнтуватися в різноманітті кабінетів. Це дозволить йому відчути себе спокійніше і впевненіше, на відміну від людини, що витратив багато часу на відшукання потрібної двері. Крім того, незвичайні таблички для офісу , наприклад, з логотипом компанії, виконані в особливому корпоративному стилі, підкреслять Вашу індивідуальність.


Таблички на двері можуть також містити інформацію не тільки про номер кабінету, але і про займану посаду, наприклад табличка Директор або Приймальня Народного Діпутата .


У будь-якому приміщенні відповідно до санітарних норм передбачені пожежні таблички , застережливі таблички , таблички , призначені для дотримання правил безпеки. Також до офісних табличок відносяться таблички на кухню, таблички на двері в туалет, інформаційні таблички , наприклад, такі як «Ведеться відеоспостереження» або «Палити заборонено», різні покажчики , що повідомляють шлях до офісу, поверх.


Сучасне виготовлення табличок для офісу припускає різноманітність матеріалів, форм і розмірів.


Розрізняють металеві таблички і таблички із пластику .


Металеві таблички в Кіровограді найчастіше бувають з латуні, нержавіючої сталі та алюмінію. Вони легкі в обробці, естетичні, міцні, можуть бути виготовлені як в сучасному стилі, так і «під старовину».


Наша компанія виробляє ізготавленіе табличок в Кіровограді з алюмінію за технологією сублімації Гравертон, в ході застосування якої отримуємо чорно-біле або кольорове зображення високої якості.


Таблички з латуні - офісні таблички преміум-класу. Вони виглядають як цільна металева пластина з глянсовою, матовою або дзеркальною поверхнею під золото або срібло. При виготовленні латунних офісних табличок ми використовуємо метал товщиною 1-3 мм. Латунні таблички виготовляються методом хімічного травлення, коли на метал прикладається зображення на папері, просоченої кислотою. Кислота виїдає шар латуні і в металі утворюються поглиблення, які зафарбовуються за допомогою кольорових емалей. Вартість латунних табличок залежить від розміру.


Пластикові таблички ми виготовляємо з пластика ПВХ товщиною 3 мм. Незважаючи на те, що металеві таблички виглядають солідніше, а таблички із пластику відносять до бюджетного варіанту табличок, завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта та сучасним технологіям і дизайну, наші таблички із пластику стануть гідним прикрасам офісу будь-якої компанії.


Офісні таблички та вивіски в Кіровограді - відмінне співвідношення ціни та якості!


Ціна офісної таблічі або вивіски в Кіровограді залежить від матеріалу. розміру, накладу - від 3,50 до 0,08 грн. / Кв.см.


Замовляйте табличку для офісу в Кіровограді прямо зараз за телефоном 044 531-34-34 або заповніть форму Замовлення таблички онлайн .

Типи табличок


Офісні таблички бувають різних видів, серед яких виділяють таблички для офісу та таблички на двері , фасадні таблички , адресні таблички та таблички на пам'ятники, фасандие вивіски, табличка для народного діпутата (приймальня народного дипутата або приміщення народного дипутата) .
Замовляйте таблички прямо зараз за телефоном 044 531-34-34 або заповніть форму Замовлення табличок онлайн .

 


Також рекомендуємо подивитися виготовлення реклами: