Метта
Изготовление рекламы
044 531-34-34
info@metta.com.ua
г.Киев, ул. Глубочицкая 33/37,
оф. 316

Куточок споживача


На сьогоднішній день куточок споживача – це те місце, на яке перш за все реагують покупці. Саме там можна не тільки висловити свою думку про товари та послуги, але й отримати влучну та доцільну іншормацію. Куточок споживача можно відверто назвати своєрідним інформаційним порталом для допитливих покупців. І від того, як він виглядає, буде залежати загальна думка про престиж та статус компаніі. Саме тому ми рекомендуємо приділити увагу даному місцю і створити всі належні умови для комфорту потенційних покупців.


Зазвичай куточок споживача не може обійтися без належного оформлення. Це стенди, певна друкована продукція, та і інша канцелярія за потреби. Спочатку необхідно визначитись, яка кінцева мета створення куточку для споживача. Якщо Ви маете на меті інформувати потенційних клієнтів, то стенди повинні бути доступними для читання, а інформація – читабельною та цікавою. Якщо ж Вам важливо зібрати багато думок з приводу якості сервісу та товарів, то, крім цього, куточок споживача необхідно обладнати ручкою та солідними зошитами, можливо, передбачити зручне сидіння, тощо.


Куточок споживача може мате як традиційний дизайн, так і креативний вигляд. Завдяки рамці з алюмінієвого профілю можна добитися надійності конструкції. А ось сфера дизайну таких куточків не має меж. Все, що можливо тільки уявити, має право на реалізацію в куточку споживача.


Цікаво, що жінки частіше звертають увагу на червоні кольори, а ось чоловіки, навідміну від загальних уявлень, - на сині. Зігравши, наприклад, на цих особливостях Ви з легкістю зможете привернути увагу покупців. А наша компанія зробить усе можливе, щоб найбільш вдало реалізувати ідеї та побажання. При цьому якість та оригінальність робіт – це найважливіший орієнтир діяльності спеціалістів, які працюють в нашій компанії.